KPP Piła

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

DOBÓR DO POLICJI
Policja e-usługi
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
DokumentyZastrzezone
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Głuchoniemi
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?
Sprawdź swoje punkty karne
Zielona Strefa

Najczęściej czytane

 1. Wyróżnienia dla pilskich policjantów

  Podczas uroczystej zbiórki z udziałem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego oraz przedstawicieli Zarządu i Rady Powiatu Pilskiego, Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski wręczył rozkazy personalne dla funkcjonariuszy za ich szczególne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

 2. Uroczyste obchody Dnia Służby Cywilnej

  11 listopada to narodowe Święto Niepodległości, ale również Święto Korpusu Służby Cywilnej. Z tej właśnie okazji dziś o godzinie 13 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Pile odbyła się uroczysta zbiórka z udziałem kadry kierowniczej jednostki oraz pracowników cywilnych.

 3. Kryminalni zabezpieczyli blisko 5 kilogramów amfetaminy

  Funkcjonariusze pionu kryminalnego w ostatnim czasie zatrzymali 3 osoby, które posiadały łącznie blisko 5 kilogramów amfetaminy. Dwóch mężczyzn zostało tymczasowo aresztowanych. Jeden z nich odpowie także za dwie kradzieże z włamaniem, podczas których utracone zostało mienie o wartości 100 tysięcy złotych złotych.

 4. Pilski akcent podczas jubileuszu konkursu "Policjant, który mi pomógł"

  17 listopada bieżącego roku odbyło się uroczyste spotkanie laureatów konkursu "Policjant, który mi pomógł". W tym roku przypada jubileusz XV - lecia konkursu. Komendę Powiatową Policji w Pile reprezentował dzielnicowy - asp. Włodzimierz Starynowicz.

 5. Wizyta studentów ANS w pilskiej jednostce

  W ramach porozumienia i współpracy pomiędzy Akademią Nauk Stosowanych oraz Komendą Powiatową Policji w Pile, studenci kierunku "kryminalistyka z kryminologią" mieli okazję nie tylko poznać pracę funkcjonariuszy „od kuchni”, ale również zapoznać się aktualnymi warunkami rekrutacji do służby w Policji.

 6. Ucieczka zakończona zarzutami

  Funkcjonariusze Posterunku Policji w Łobżenicy zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Złotów, który chciał uciec przed policyjną kontrolą. Jak się okazało mężczyzna posiadał aż 5 sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. Wstępne badanie potwierdziło także, że w jego organizmie znajdowała się amfetamina.

 7. 10 osób poszukiwanych

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali w ubiegłym tygodniu 10 osób, które ukrywały się przed odbyciem kary. Wśród nich 5 osób było poszukiwanych na podstawie wydanych listów gończych.

 8. Policjanci zdążyli na czas

  Funkcjonariusze z Ujścia w ostatniej chwili ściągnęli mężczyznę z torów, po których chwilę później przejechał pociąg. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy.

 9. Awanse w pilskiej jednostce

  Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski wręczył akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pile za ich dotychczasowe zaangażowanie i osiągnięcia w służbie.

 10. Konferencja o bezpieczeństwie

  W siedzibie naszej jednostki odbyła się konferencja poświęcona tematyce bezpieczeństwa podczas prac budowlanych dla przedstawicieli firm oraz instytucji z pilskiego regionu. Prelekcje poprowadzili przedstawiciele Policji, Państwowej Inspekcji Pracy, Stowarzyszenia BHP, a także Biegły Sądowy oraz Ratownik Medyczny.

Powrót na górę strony