KPP Piła

Ważne informacje - 5 artykułów

Najczęściej czytane

 1. Policjanci znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie

  Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego będąc w czasie wolnym od służby zauważyli, że 44-letnia kobieta jest w niebezpieczeństwie. Zawiadomili służby ratunkowe i udzielili jej pomocy do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego.

 2. Zatrzymanie z narkotykami w tle

  Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 45-letniego mieszkańca Piły, który posiadał przy sobie kilka woreczków z narkotykami. Badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to haszysz, marihuana oraz amfetamina. Za działanie wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie może grozić kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Sąsiedzka czujność oraz szybka reakcja policjantów uratowała życie mężczyzny

  Dzielnicowi z Posterunku Policji w Szydłowie wczoraj odebrali telefon od zatroskanych mieszkańców Dolaszewa, którzy od kilku dni nie widzieli swojego sąsiada. Dzięki szybkiej i zdecydowanej rekcji policjantów mężczyźnie udało się w porę udzielić pierwszej pomocy.

 4. Pijany kierowca to śmiertelne zagrożenie na drodze!

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pilskiej jednostki zatrzymali kierowcę, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Jak się później okazało 46- latek miał w swoim organizmie blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo podczas dzisiejszych działań „trzeźwy poranek” mundurowi zatrzymali 7 nietrzeźwych kierowców.

 5. Wyrywał kobietom torebki- został zatrzymany

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego pilskiej jednostki zatrzymali 48- letniego mężczyznę, który czterokrotnie ukradł kobietom torebki. Mężczyzna wykorzystywał chwilową nieuwagę swoich ofiar i stosował metodę na tzw. wyrwę. Łączne straty jakie spowodował swoim zachowaniem przekroczyły 5 tysięcy złotych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 6. Ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy

  W gmachu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. Szeregi Komendy Powiatowej Policji w Pile zasiliło 4 funkcjonariuszy. Wszyscy rekruci zanim jednak trafią do służby w jednostkach na terenie województwa, odbędą najpierw kurs w szkole policyjnej. Podczas uroczystej zbiórki dwóch funkcjonariuszy z naszej jednostki zostało wyróżnionych za wyniki osiągnięte w ukończonym już kursie podstawowym.

 7. Nie ufaj rozmówcy!

  Nigdy nie ufaj osobom, które słyszysz w słuchawce swojego telefonu. Każda przedstawiona historia może być pretekstem do wyłudzenia oszczędności. Poświęć chwilę i zobacz jak łatwo można stać się ofiarą oszustwa. Udostępnij nasz materiał i ostrzeż swoich bliskich!

 8. 7 osób poszukiwanych

  Pilscy kryminalni oraz funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali podczas minionego weekendu 7 osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Jedna z nich poszukiwana była aż 7 listami gończymi do odbycia łącznej kary ponad 3,5 roku pozbawienia wolności.

 9. Oszukał mieszkańca Piły metodą na „policjanta CBŚP”

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę powiązanego z dokonanym na terenie powiatu pilskiego oszustwem na „policjanta CBŚP”. Tym razem przedstawione legendy dotyczyły zagrożenia środków zgromadzonych na koncie bankowym. W ten sposób sprawca wszedł w posiadanie 25 tysięcy złotych seniora. Policjanci ustalili również, że to nie jedyne przestępstwo, które mam na swoim sumieniu zatrzymany. 54- latek został objęty dozorem policyjnym.

 10. Piła - Wypadek śmiertelny pod Piłą

Powrót na górę strony