Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli blisko 300 porcji narkotyków

Data publikacji 12.02.2018

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli blisko 300 porcji amfetaminy. Narkotyki zapakowane były w foliowe worki, a ich właściciel ukrył je w bieliźnie. Zatrzymany, to 30- letni mieszkaniec Piły. Właścicielowi nielegalnego towaru grozi kara więzienia nawet do 3 lat.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymanym mieszkańcem Piły interesowali się już od pewnego czasu. W sobotę 10 lutego br o godz. 22.30 został zatrzymany do kontroli drogowej mieszkaniec Piły. Śledczy ustalili, że mężczyzna może posiadać większe ilości narkotyków. Podczas przeszukania pojazdu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 300 porcji substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. Narkotyki zapakowane były w worki strunowe i ukryte w bieliźnie.

W trakcie zatrzymania zachowanie podejrzanego wskazywało na to, że najprawdopodobniej może on być pod wpływem środków odurzających i w związku z powyższym została od mężczyzny pobrana krew do dalszych badań.


sierż.sztab. Agnieszka Nalewajko

Powrót na górę strony