Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyrzysk - Tragedia na K10

Data publikacji 06.12.2009

kr2Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj na krajowej dziesiątce w okolicy miejscowości Wyrzysk. Kierowca Fiata Punto w nieustalonych okolicznościach stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg a następnie zderzył się z samochodem ciężarowym. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby.

Dzisiaj krótko po godzinie 6.00 dyżurny pilskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na drodze krajowej K10 w okolicy Wyrzyska. Z zebranych do tej pory informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Fiat Punto 48 letni mieszkaniec gminy Białośliwie w nieustalonych okolicznościach stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg a następnie zderzył się z jadącym z przeciwnej strony samochodem ciężarowym m-ki Daf kierowanym przez 28 letniego mieszkańca Lubawy. W wyniku zdarzenia kierowca fiata oraz jego 31 letni pasażer mieszkaniec Szamocina ponieśli śmierć na miejscu.

 

kr1

 

Usuwanie skutków zdarzenia trwało ponad cztery godziny. W tym czasie niedaleko miejsca wypadku policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności oraz przyczynę wypadku będzie teraz wyjaśniać Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile.  

Powrót na górę strony