Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Drugi dzień zmagań dzielnicowych w ramach wojewódzkich eliminacji XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku 2019"

Data publikacji 19.09.2019

W Szkole Policji w Pile odbyły się kolejne konkurencje w ramach wojewódzkich eliminacji XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku 2019" oraz eliminacji dla kierowników rewirów dzielnicowych. Dzielnicowi zmierzyli się w dwóch konkurencjach. Nie brakowało emocji i zdrowej sportowej rywalizacji.

19 września br. był drugim dniem zmagań policjantek i policjantów dzielnicowych w zawodach na poziomie wojewódzkim w ramach XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku 2019". Funkcjonariusze zmierzyli się w dwóch konkurencjach. Pierwszą z nich była symulacja przyjęcia interesanta, obejmująca problematykę z zakresu prewencji, prawa oraz psychologii. W kolejnej konkurencji, policjantki i policjanci sprawdzali swoje umiejętności w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej. Jury szczególną uwagę zwracało na praktyczne umiejętności ratowania życia człowieka.

Wszyscy starali się jak najbardziej profesjonalnie wykonywać zlecone zadania, a komisja konkursowa rzetelnie oceniała wszystkich uczestników. Podczas konkurencji nie brakowało zdrowej rywalizacji, ale również towarzyszących przy tym sportowych emocji. Jutro przed uczestnikami zawodów ostatnia już konkurencja, czyli test wiedzy zawodowej obejmujący szeroko rozumianą problematykę służby prewencyjnej.

Trzymamy kciuki za wszystkich dzielnicowych!!!

 

podkom. Żaneta Kowalska


 

Powrót na górę strony