Konkurs na projekt maskotki Stowarzyszenia "Bezpieczny Powiat" Piła - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Konkurs na projekt maskotki Stowarzyszenia "Bezpieczny Powiat" Piła

Data publikacji 17.02.2021

Stowarzyszenie "Bezpieczny Powiat" wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Pile organizuje konkurs plastyczny na projekt maskotki, która będzie symbolem Stowarzyszenia. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu pilskiego.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, który organizuje Stowarzyszenie "Bezpieczny Powiat"  wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Pile. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszego projektu maskotki, która będzie symbolem Stowarzyszenia. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu powiatu pilskiego.

Termin nadsyłania prac - do dnia 30 kwietnia 2021 roku. Prace należy składać w budynku KPP Piła przy ul. Bydgoskiej 115. Organizator wyłoni laureata, któremu wręczy nagrodę w postaci tabletu multimedialno-edukacyjnego. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową został zamieszczony poniżej.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy udanej zabawy przy projektowaniu maskotki. Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o konkursie wśród uczniów.  

Pliki do pobrania