KPP Piła

DOBÓR DO POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Sprawdź swoje punkty karne
Głuchoniemi
Dopalacze kradną życie
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY

Najczęściej czytane

 1. Poszukiwana wezwała interwencję policji

  Podczas pierwszego dnia świąt funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile pojechali na interwencję domową zgłoszoną przez 30 letnią pilankę. Jak się później okazało kobieta była poszukiwana. Dalszą część świąt oraz nowy rok spędzi w Areszcie Śledczym w Bydgoszczy.

 2. Policjanci zatrzymali 20-letniego wandala

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 20-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o uszkodzenie wiaty przystankowej. Teraz za nieodpowiedzialne zachowanie wandalowi grozi kara nawet 5 lat więzienia.

 3. UWAGA! Oszuści proszą o kody BLIK!

  W ostatnim czasie ponownie odnotowaliśmy oszustwa internetowe na terenie powiatu pilskiego. Użytkownicy serwisu Facebook i Messenger otrzymali prośby o przelew BLIKIEM od osób, które podają się za ich znajomych. Informują o nagłe sytuacji i pilnej potrzebie pomocy. Pamiętajmy! W przypadku takiej prośby, powinniśmy upewnić się, czy mamy do czynienia z naprawdę nagłą sytuacją, czy też oszuści chcą wykorzystać naszą nieuwagę.

 4. Nieodpowiedzialni kierowcy w rękach Policji

  Od czwartku do niedzieli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 8 nieodpowiedzialnych kierujących, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem narkotyków lub po użyciu alkoholu.

 5. KWP Poznań/KPP Piła - Policjanci zlikwidowali nielegalną fabrykę wyrobów tytoniowych

  Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Pile zlikwidowali nielegalną fabrykę wyrobów tytoniowych na terenie województwa mazowieckiego. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko tonę suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy o wartości rynkowej ponad 700 tys. złotych. W sprawie zatrzymano czterech mężczyzn w wieku od 29 do 53 lat, którzy usłyszeli m.in. zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Trzech z zatrzymanych mężczyzn zostało aresztowanych na okres trzech miesięcy. Grozi im kara odpowiednio do 10 lat więzienia oraz wysokie kary pieniężne.

 6. Policjanci zabezpieczyli blisko pół kg narkotyków

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali mieszkańca Piły. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych zabezpieczyli blisko pół kg substancji psychotropowych oraz środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

 7. Policjanci zabezpieczyli blisko 7 kg marihuany

  Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z pilskiej komendy zatrzymali dwóch braci w wieku 20 i 21 lat. Starszy z nich odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych zabezpieczyli blisko 7 kg marihuany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

 8. Mieszkaniec Piły ukradł 32 kg cukierków

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 24-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna na terenie jednego z pilskich marketów ukradł 32 kg czekoladowych cukierków. Teraz amator słodkości odpowie za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 9. Masz plany na 2020 rok?

  Masz plany na 2020 rok? Szukasz wyzwań i ambitnych zadań? Chcesz realnie pomagać i zmieniać otaczającą Cię rzeczywistość? Nie czekaj i weź udział w rekrutacji do Policji. Czekamy na Ciebie. To będzie dobra decyzja. Już teraz zadzwoń - 19 997.

 10. Betlejemskie Światełko Pokoju

  Niecodzienni goście odwiedzili funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pile. Władze z Hufca Piła przekazali pilskim stróżom prawa Betlejemskie Światełko Pokoju oraz złożyli serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.