KPP Piła

DOBÓR DO POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Sprawdź swoje punkty karne
Głuchoniemi
Dopalacze kradną życie
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY

Najczęściej czytane

 1. Kierująca pojazdem 34-latka w ciąży pod wpływem amfetaminy i zabezpieczone ponad 200 gram narkotyków

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 34-letnią kobietę, która odpowie za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Śledczy łącznie zabezpieczyli ponad 200 gram narkotyków oraz pieniądze w kwocie blisko 50 tys. złotych. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta w siódmym miesiącu ciąży kierowała samochodem, będąc pod wpływem narkotyków.

 2. Uwaga!!! Oszuści narodowości romskiej grasują!

  Pilska Policja ostrzega przed domokrążcami-oszustami, którzy pojawili się na terenie powiatu pilskiego. Wykorzystując łatwowierność ludzi w podeszłym wieku okradli starsze małżeństwo. Seniorzy stracili pół tysiąca złotych oraz portfel z dokumentami. Apelujemy o ostrożność!!!

 3. Kolejne uderzenie w narkobiznes

  Skuteczne działania policjantów Komisariatu Policji w Wyrzysku oraz Wydziału Kryminalnego KPP w Pile zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły do namierzenia i zatrzymania na ternie gminy Wyrzysk grupy osób zajmujących się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.

 4. Areszt dla mężczyzn, którzy terroryzowali mieszkańców wsi

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku oraz Posterunku Policji w Łobżenicy zatrzymali agresywnych mieszkańców gminy Łobżenica, którzy od dłuższego czasu terroryzowali mieszkańców wsi w której mieszkają. Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd Rejonowy w Złotowie wobec zatrzymanych mężczyzn zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 5. Przyjdź lub zadzwoń pod numer 19 997! Porozmawiamy o zatrudnieniu!

  Zastanawiasz się nad swoją zawodową przyszłością? Szukasz pracy ciekawej i satysfakcjonującej? Pomyśl o służbie w Policji! Zadzwoń pod numer infolinii 19 997 lub skontaktuj się z najbliższą jednostką Policji! Po skończeniu kursu podstawowego gwarantujemy zarobki od 3150 złotych na rękę.

 6. II Konferencja „Przemoc w środowisku. Diagnoza, interwencja i terapia”

  W dniach 25-26.04.2019 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Staszica w Pile odbyła się II Konferencja naukowo-praktyczna pod nazwą „Przemoc w środowisku. Diagnoza, interwencja i terapia”. Organizatorami przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Pile oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile.

 7. Płacił cudzą kartą za zakupy

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 50-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna znalazł kartę płatniczą i dokonał 36 transakcji. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony stracił blisko 10 tys. złotych. Teraz za popełnione przestępstwa mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

 8. Świąteczna odprawa służbowa

  W sali konferencyjnej w pilskiej komendzie odbyła się uroczysta, świąteczna odprawa służbowa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile insp. Sebastian Cichocki wyróżnił policjantów za zaangażowanie oraz wzorowe pełnienie służby. Szef pilskich policjantów podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za dobrą pracę.

 9. Policjanci zatrzymali 10 nieodpowiedzialnych kierowców

  Nietrzeźwi, pod wpływem narkotyków, z zakazem prowadzenia pojazdów, sprawcy kolizji... Aż 10 skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców zatrzymali w majowy weekend policjanci z pilskiej komendy oraz Komisariatu Policji w Wyrzysku. Teraz wszyscy odpowiedzą przed Sądem.

 10. Policjanci przy współpracy strażników miejskich odzyskali skradzioną flagę Powstania Wielkopolskiego

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile odzyskali skradzioną flagę Powstania Wielkopolskiego. Sprawca 23-letni mężczyzna ukradł ją kiedy wracał z kolegami z imprezy. Kamery monitoringu miejskiego uchwyciły moment, w którym doszło do kradzieży. Mieszkaniec Piły za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany mandatem karnym.