Wyróżnienia dla pilskich policjantów - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Wyróżnienia dla pilskich policjantów

Data publikacji 12.02.2021

Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski w obecności prokuratora Michała Jopka, wręczył wyróżnienia dla dziesięciu funkcjonariuszy z pilskiej jednostki.

Gratulacje oraz podziękowania dla policjantów za działania podejmowane w walce z przestępczością na terenie miasta i powiatu, złożył nadkom. Mariusz Wiśniewski oraz pilski prokurator Michał Jopek. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego, którzy otrzymali pochwały wykazali się nie tylko zaangażowaniem i inicjatywą w służbie, ale również skutecznością działania.

Pan Komendant oraz Prokurator podkreślili bardzo dobrą współpracę m. in. podczas realizacji styczniowej sprawy, w której zatrzymano osoby odpowiedzialne za kradzieże pojazdów. Prokurator Michał Jopek nadmienił, że policjanci z pilskiej jednostki wykazują się dużym profesjonalizmem i wiedzą w zakresie prowadzonych spraw, również tych trudnych, wielowątkowych, które nie zawsze są medialne. Podziękowano także policjantom, którzy nie zostali wyróżnieni, ale na co dzień wzorowo i z pełnym zaangażowaniem realizują swoje obowiązki.

Komendant Powiatowy Policji w Pile podziękował wyróżnionym policjantom za duży wkład jaki wnoszą w realizację zadań służbowych oraz życzył dalszych sukcesów zawodowych. Jednocześnie zapewnił, że dobra współpraca pilskiej policji z prokuraturą będzie dalej kontynuowana.

mł. asp. Jędrzej Panglisz