Dzielnicowi z Kaczor odzyskali skradziony rower - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Dzielnicowi z Kaczor odzyskali skradziony rower

Data publikacji 29.01.2021

Policjanci z Posterunku Policji w Kaczorach zauważyli internetowy wpis dotyczący kradzieży roweru na szkodę mieszkanki gminy. Mundurowi nawiązali kontakt z pokrzywdzoną i obiecali, że pomogą jej w odzyskaniu utraconego mienia. Po kilku dniach skradziony jednoślad wrócił do właścicielki.

Dzielnicowi z Kaczor zauważyli wpis zamieszczony na profilu społecznościowym lokalnego sołectwa. Mieszkanka gminy poinformowała, że w nocy z 22/23 stycznia br. nieznany sprawca ukradł jej rower. Policjanci nawiązali kontakt z pokrzywdzoną i ustalili wszystkie okoliczności zdarzenia.

Funkcjonariusze pracując nad sprawą wytypowali osobę podejrzaną o dokonanie kradzieży. 27 stycznia br. weszli na teren posesji, na której znaleźli ukryty rower. 41-letni właściel nieruchomości nie potrafił wytłumaczyć policjantom, w jaki sposób znalazł się on na jego poesji. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjego aresztu. Utracony rower niezwłocznie został zwrócony mieszkance gminy, która podziękowała policjantom za zaangażowanie oraz pomoc.

mł. asp. Jędrzej Panglisz