Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile

Data publikacji 01.09.2020

Powołanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile dla kom. Magdaleny Maślankiewicz-Niedbalskiej.

W sali konferencyjnej pilskiej jednostki miała miejsce uroczystość powołania Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Podczas odprawy, w której udział wzięła kadra kierownicza, został odczytany rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąki, w którym to kom. Magdalena Maślankiewicz-Niedbalska z dniem 1 września 2020 roku została powołana na Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

Komisarz Magdalena Maślankiewicz-Niedbalska rozpoczęła karierę zawodową w Poznaniu, a następnie pełniła służbę w Chodzieży. Kolejne doświadczenia zawodowe zbierała w Wydziale Nadzoru Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, a także na stanowisku Zastępcy oraz Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski złożył serdeczne gratulacje i wyraził przekonanie, że nowo powołana Pani Komendant zadba o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Przedstawiciele kadry kierowniczej pilskiej jednostki pogratulowali awansu oraz życzyli samych sukcesów.

mł. asp. Jędrzej Panglisz

  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5