Kryminalni zabezpieczyli 100 gram amfetaminy - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Kryminalni zabezpieczyli 100 gram amfetaminy

Data publikacji 15.10.2019

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który odpowie za posiadanie narkotyków. Śledczy podczas realizacji zabezpieczyli 100 gram amfetaminy. Teraz za popełnione przestępstwo mieszkańcowi Piły grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymanym mężczyzną interesowali się od pewnego czasu. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec Piły może być w posiadaniu znacznej ilości substancji psychotropowych. Gdy śledczy zebrali materiał, przystąpili do realizacji.

Na początku października br. pilscy kryminalni na terenie jedenej z posesji w Pile znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy o łącznej wadze 100 gram, które zapakowane były w foliowy worek. Policjanci zabezpieczyli substancje psychotropowe i zatrzymali właściciela nielegalnego towaru. Trafił on do policyjnego aresztu.

Zatrzymany to 39-letni mieszkaniec Piły. Wcześniej był już karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz grozi mu kara do 8 lat więzienia.


Podkom. Żaneta Kowalska