Posłuchajmy dzieci... One wiedzą najlepiej! - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Posłuchajmy dzieci... One wiedzą najlepiej!

Data publikacji 27.07.2018

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile spotkali się z przedszkolakami i rozmawiali o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Wszystkie informacje przekazane przez najmłodszych zostały nagrane i w formie dżingli prezentowane na antenie Radia RMF MAXX. Zapraszamy do wysłuchania niezwykle interesujących wypowiedzi dzieci na tematy m. in. prawidłowych zachowań na drodze, czy kwestii zapiętych pasów podczas podróży.

Dla młodzieży i dzieci okres wakacji to czas relaksu, radości, większej swobody i poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi. Wakacyjne wyjazdy często sprzyjają sytuacjom, w których może dojść do zdarzeń, w których bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych będzie zagrożone. Między innymi właśnie tą kwestię, za pośrednictwem kampanii radiowej, chciały przekazać dzieci z pilskich przedszkoli wszystkim słuchaczom, gdyż właśnie to dzieci są znakomitymi obserwatorami.

Wspólna kampania Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Radia RFM MAXX pod nazwą „Dzieci wiedzą najlepiej” to dżingle prezentowane jako przerywniki audycji radiowych. Policjanci wspólnie z radiowcami zadawali najmłodszym pytania związane z bezpieczeństwem m. in. na drodze. To właśnie pilskie przedszkolaki przypominają słuchaczom o tych najważniejszych, elementarnych zasadach bezpieczeństwa o których należy zawsze pamiętać. Czy należy zapinać pasy podczas podróży? Czy można szybko jechać autem? Na te i wile innych zagadnień dyskutowali najmłodsi.

Dziękujemy za współpracę przy kampanii rozgłośni radiowej RMF MAXX oraz pozostałym rozgłośniom, które na swoich antenach prezentowały nagrania.

Podkom. Żaneta Kowalska


 


 

Zwolnij

Ładowanie odtwarzacza...
697.39 KB
Zwolnij

Foteliki

Ładowanie odtwarzacza...
614.39 KB
Foteliki

Telefony

Ładowanie odtwarzacza...
1.04 MB
Telefony

Mandaty

Ładowanie odtwarzacza...
1.03 MB
Mandaty

Pasy

Ładowanie odtwarzacza...
1.32 MB
Pasy

Prędkość

Ładowanie odtwarzacza...
904.16 KB
Prędkość

Alkohol

Ładowanie odtwarzacza...
1.64 MB
Alkohol