Mapa zagrożeń
Rozmiar czcionki
- Propozycje i wnioski zgłaszane podczas konsultacji społecznych
-
Dane statystyczne za okres 2016-2018
-
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - Masz wpływ na bezpieczeństwo Dzięki Krajowej Mapie każdy mieszkaniec może przekazywać Policji informację o zagrożeniu bez konieczności wychodzenia z domu. Narzędzie umożliwia obywatelom jeszcze łatwiejszy kontakt z funkcjonariuszami i daje możliwość dbania o bezpieczeństwo w swojej najbliższej okolicy.
-
Debata społeczna z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa W Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa na terenie gminy Szydłowo. Organizatorem spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki. Głównym celem debaty było zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców gminy Szydłowo w zakresie bezpieczeństwa oraz prezentacja Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwem. Spotkanie pozwoliło również na wymianę informacji między policją a mieszkańcami gminy na temat istniejących zagrożeń.
-
Projekt „Tydzień z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa” i rola dzielnicowego w społeczeństwie Rozpoczął się „Tydzień z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa”, którego inicjatorem jest Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki. W dniach 16-22 listopada br. na terenie miasta policjanci dzielnicowi spotykają się z mieszkańcami w swoich rejonach służbowych. Tematem przewodnim projektu jest funkcjonalność KMZB i rola dzielnicowego w społeczeństwie.
-
Zachęcamy do korzystania z ulepszonej Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa Już kilkanaście miesięcy funkcjonuje Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki niej poznaliśmy oczekiwania użytkowników-internautów. Aplikacja stworzona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, udostępniona do obsługi przez policję, zwiększyła swoją funkcjonalność.
-
Krajowa Mapa Zagrożeń – masz wpływ na bezpieczeństwo! Każdy obywatel naszego kraju ma wpływ na bezpieczeństwo w swoim najbliższym otoczeniu. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została uruchomiona we wszystkich województwach. Interaktywne narzędzie pozwala mieszkańcom na wskazanie miejsc, w których zagrożone są bezpieczeństwo lub porządek publiczny.
-
Wyrzysk - Debata społeczna o bezpieczeństwie W wyrzyskiej szkole podstawowej odbyła się pierwsza w tym roku debata społeczna zorganizowana przez policjantów z Komisariatu Policji w Wyrzysku i z podległych posterunków. W czasie spotkania funkcjonariusze przybliżyli zgromadzonym Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, omówili wyniki swojej pracy za rok uprzedni oraz wysłuchali oczekiwań zebranych w zakresie poprawy bezpieczeństwa.
-
Piła - policjanci promują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to innowacyjne narzędzie mające służyć obywatelom. Aby z informacją o „Mapie” dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców naszego powiatu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile podjęli działania propagujące to narzędzie. W tym celu udali się do instytucji powołanych w celu utrzymywania porządku oraz miejsc użyteczności publicznej.
-
Piła - Pilscy policjanci promują Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa