27-latek odpowie za uszkodzenie ciała - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

27-latek odpowie za uszkodzenie ciała

Data publikacji 08.08.2018

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Piły jest podejrzany o uszkodzenie ciała młodego mężczyzny, który razem ze swoją dziewczyną bawił się w jednym z pilskich lokali. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

Jak ustalili zajmujący się sprawą śledczy, zdarzenie miało miejsce w połowie marca br. w jednym z pilskich lokali. Doszło tam do sprzeczki między dwoma mężczyznami. Kiedy argumenty na słowa przestały wystarczać, nagle 27-letni mężczyzna uderzył z pięści w twarz młodego mieszkańca powiatu wałeckiego, który bawił się na imprezie razem ze swoją dziewczyną. Pokrzywdzony doznał obrażeń w postaci złamania kości nosa.

Pokrzywdzony mężczyzna złożył zawiadomienie w jednostce Policji blisko swojego miejsca zamieszkania. Po pewnym czasie, gdy dokumenty zostały przekazane do pilskiej komendy, kryminalni natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy uszkodzenia ciała. Funkcjonariusze na bieżąco analizowali zbierane w prowadzonej sprawie informacje. Śledczy wykonali szereg czynności mających na celu ustalenie sprawcy popełnionego przestępstwa. Mimo upływu czasu kryminalni skrupulatnie dążyli do wyjaśnienia okoliczności.

Przełom w sprawie nastąpił w połowie lipca br. Po precyzyjnej i żmudnej analizie bardzo wielu informacji, kryminalni wpadli na trop sprawcy, którym okazał się 27-letni mieszkaniec Piły. Został on zatrzymany pod koniec lipca br. na terenie Piły. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Przyznał się do popełnionego czynu i dodał, że był pod wpływem alkoholu.

Zatrzymany to 27-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 5 lat.


Podkom. Żaneta Kowalska